Penová párty

Penové delo je zariadenie, ktoré sa plní špeciálnou náplňou a vytvára penový efekt. Penostroj vyrába penu ktorá je zdraviu nezávadná a nezanecháva stopy na oblečení. Atrakcia  je vhodná na firemné oslavy, súkromné akcie, MDD, eventy a teambuildingy, obecné slávnosti.

Táto obľúbená zábava je populárna na celom svete, či už v lete alebo v zime. Tá najlepšia a najbláznivejšia zábava v žiadnom prípade nie je určená len mladým. Do peny sa s radosťou hádžu ľudia všetkých vekových kategórii, manažéri v oblekoch na rôznych firemných akciách a pod. Samotná pena neznečisťuje oblečenie a ani ho neznehodnocuje. Kvapalina, ktorá sa používa má certifikát nezávadnosti.
Potrebné je napojenie na zdroj elektrickej energie( 230 V ) a taktiež prívod vody.
Používame extra výkonné penové delo s dostrekom až 10 metrov a iba najkvalitnejšiu penovú emulziu nezávadnú, jemnú a vhodnú pre detičky aj dospelých.
V cene prenájmu atrakcie získate školenú obsluhu, montáž a demontáž atrakcie, prevádzku atrakcie.  Penové delo + základ kvapaliny 2ks 100l sudy. Pri jednom sude sa nepretržite vyrába pena 15 minút prerušovane. V základnej cene máte 2 sudy ,to je 30- 40 min. čistého času prevádzky.

ZABEZPEČÍME:

    • najlepšie ceny
    • spoľahlivo a profesionálne
    • donáška domov